Ploegen

Wavoc heeft dit seizoen 19 jeugdploegen in competitie:

Meisjes

PloegReeks
Meisjes U17Provinciaal Reeks 5
Meisjes U15 AProvinciaal Reeks 6
Meisjes U15 BRegionaal Reeks 3
Meisjes U13 AProvinciaal Reeks 8
Meisjes U13 BRegionaal Reeks 3
Meisjes U13 CRegionaal Reeks 3
Meisjes U11 BRegionaal Gevorderden Reeks 4
Meisjes U11 CRegionaal Beginners Reeks 3
Meisjes U11 DRegionaal Beginners Reeks 3

Jongens

PloegReeks
Jongens U15Regionaal
Jongens U13 AProvinciaal Reeks 2
Jongens U13 BRegionaal Reeks 2
Jongens U11 ARegionaal Gevorderden Reeks 3
Jongens U11 ERegionaal Beginners Reeks 4
Jongens U11 FRegionaal Beginners Reeks 5
Jongens U17Beker

Gemengd

PloegReeks
U9
U8
U6

Bekerwedstrijden

DatumThuisploegUitploegUitslag
27-10-2019 11u30WEK Loenhout AMeisjes U13 B3 - 0
03-11-2019 12u30HellvocMeisjes U15 A3 - 0
19-11-2019 19u00Meisjes U13 AWEK Loenhout A3 - 0
23-11-2019 17u00FixitMeisjes U11 B3 - 1
24-11-2019 09u30MavocJongens U13 A1 - 3
24-11-2019 12u00Fixit AMeisjes U173 - 1
24-11-2019 14u00Fixit BMeisjes U15 B1 - 3
01-02-2020 00u00MavocMeisjes U15 B -
01-02-2020 00u00Volmar EkerenJongens U17 -
01-02-2020 00u00Jongens U11 AMortsel -
01-02-2020 00u00Jongens U15Geel Zwart Wijnegem -
01-02-2020 00u00Volmar EkerenJongens U13 A -
01-02-2020 16u00Meisjes U13 AMavoc -

Kalender

TypeNrDatumThuisploegUitploegUitslag
C002530-11-2019 11u00Mendo BooischotMeisjes U173 - 0
C004430-11-2019 11u00Olvoc C (bc)Meisjes U11 D3 - 0
C003030-11-2019 12u00Woka WommelgemJongens U13 A3 - 0
C004430-11-2019 13u30Volley Heist DamesMeisjes U15 B3 - 0
C004630-11-2019 13u30Jongens U13 BTesla Lint B2 - 3
C004430-11-2019 14u00Volley Westerlo BMeisjes U13 B3 - 2
C002530-11-2019 16u00Meisjes U15 AVolley Westerlo0 - 3
C004630-11-2019 16u00Meisjes U13 CBovoc Bouwel B0 - 3
C004630-11-2019 16u00Woka Wommelgem (bc)Meisjes U11 C3 - 0
C005630-11-2019 16u00Jongens U15VC Geel (bc)3 - 0
C004401-12-2019 09u30WEK Loenhout CJongens U11 F3 - 0
C004601-12-2019 10u00Jongens U11 AVC Olen B3 - 0
C004401-12-2019 11u30WEK Loenhout BJongens U11 E3 - 0
C005307-12-2019 13u00Tesla Lint BJongens U11 A -
C005207-12-2019 13u30Meisjes U13 BVolley Westerlo C (bc) -
C000807-12-2019 14u30VC Duvel Puurs AMeisjes U17 -
C000707-12-2019 16u00Meisjes U15 AMavoc -
C005207-12-2019 16u00Meisjes U15 BKokaz Kontich (bc) -
C000807-12-2019 16u00Meisjes U13 AOxaco B -
C006307-12-2019 16u00Jongens U15Sveka Schoten (bc) -
C005207-12-2019 16u00Jongens U11 EKokaz Kontich -
C005307-12-2019 16u30Mortsel BJongens U13 B -
C005208-12-2019 10u00Meisjes U11 BM Siks A -
C005008-12-2019 10u00Meisjes U11 CBovoc Bouwel -
C005208-12-2019 10u00Meisjes U11 DVolley Westerlo C (bc) -
C003408-12-2019 10u00Jongens U13 AMendo Booischot A -
C005208-12-2019 10u00Jongens U11 FVOS Schilde B -

C=Competitie B=Beker V=Vriendschappelijk T=Tornooi CL=Champions League PO=Playoff