Ploegen
Wavoc heeft dit seizoen 17 jeugdploegen in competitie:
Meisjes
Ploeg | Reeks |
---|---|
Meisjes U17 A | Niveau 2 B |
Meisjes U17 B | Niveau 3 A |
Meisjes U15 A | Niveau 2 C |
Meisjes U15 B | Niveau 3 A |
Meisjes U13 A | Niveau 1 (31-34) |
Meisjes U13 B | Niveau 2 (gevorderden) C |
Meisjes U13 C | Niveau 3 (Beginners) B |
Meisjes U11 | Niveau 3 (Beginners) B |
Meisjes U19 | Beker |
Jongens
Ploeg | Reeks |
---|---|
Jongens U17 | Niveau 2 B |
Jongens U15 A | Niveau 2 (1-6) |
Jongens U15 B | Niveau 2 (7-12) |
Jongens U13 | Niveau 2 A |
Jongens U11 | Niveau 3 (Beginners) B |
Jongens U19 | Beker |
Gemengd
Ploeg | Reeks |
---|---|
U7-U8-U9 | / |
U6 |
Bekerwedstrijden
Datum | Thuisploeg | Uitploeg | Uitslag |
---|---|---|---|
28-10-2023 16u00 | Jongens U15 A | Hellvoc | 3 - 0 |
04-11-2023 18u30 | Meisjes U17 A | Dosko Essen | 3 - 2 |
16-12-2023 16u00 | Meisjes U15 A | Mortsel A | 3 - 1 |
16-12-2023 17u30 | Mavoc | Meisjes U13 A | 3 - 0 |
17-12-2023 09u30 | Jongens U13 | Mortsel | 1 - 3 |
17-02-2024 16u00 | Jongens U15 A | Geel Zwart Wijnegem | 3 - 0 |
17-02-2024 16u00 | Jongens U17 | VC Puurs Sint Amands A | 1 - 3 |
17-02-2024 18u30 | Meisjes U17 A | VC Puurs Sint Amands | 3 - 1 |
18-02-2024 09u30 | Meisjes U19 | Hellvoc | 0 - 3 |
18-02-2024 09u30 | Meisjes U11 | Mavoc | 0 - 3 |
18-02-2024 16u00 | Meisjes U15 A | VOS Schilde | 3 - 0 |
02-03-2024 16u00 | Jongens U11 | Hellvoc | 3 - 1 |
08-03-2024 18u30 | Meisjes U15 A | Tesla Lint A | 0 - 3 |
08-03-2024 20u00 | Jongens U19 | Oxaco | 0 - 3 |
10-03-2024 11u30 | Mavoc A | Jongens U15 A | 3 - 0 |
10-03-2024 19u00 | Hellvoc | Meisjes U17 A | 3 - 0 |
27-04-2024 10u00 | Jongens U11 | Mavoc | - |
Kalender
Type | Nr | Datum | Thuisploeg | Uitploeg | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
C | 0037 | 16-03-2024 13u30 | Amigos Zoersel B | Jongens U13 | 4 - 0 |
C | 0114 | 16-03-2024 14u00 | Bravoc A | Meisjes U17 B | 4 - 0 |
C | 0075 | 16-03-2024 14u00 | Geel Zwart Wijnegem | Meisjes U15 A | 0 - 4 |
C | 0075 | 16-03-2024 15u30 | Dosko@Ristorno Essen (+) | Jongens U17 | 1 - 3 |
C | 1-6-0019 | 16-03-2024 16u00 | Jongens U15 A | VOC Schriek | 1 - 3 |
C | 31-34-0016 | 16-03-2024 16u00 | Meisjes U13 A | KVC Zoersel A | 3 - 1 |
C | 0094 | 16-03-2024 18u00 | Kokaz | Meisjes U17 A | 2 - 3 |
C | 7-12-0005 | 17-03-2024 09u30 | Jongens U15 B | Volley Westerlo | 3 - 1 |
C | 0093 | 17-03-2024 09u30 | Meisjes U11 | M Siks B (+) | 0 - 4 |
C | 0137 | 17-03-2024 12u00 | Zuidrand Meisjes VA | Meisjes U13 B | 0 - 4 |
C | 0136 | 23-03-2024 13u00 | Tesla Lint C | Meisjes U13 C | - |
C | 0034 | 23-03-2024 13u30 | Jongens U11 | Hellvoc A | - |
C | 1-6-0023 | 23-03-2024 14u00 | Woka Wommelgem | Jongens U15 A | - |
C | 31-34-0020 | 23-03-2024 16u00 | Meisjes U13 A | VC Retie B | - |
C | 0139 | 23-03-2024 16u00 | Meisjes U13 B | Noorderkempen C | - |
C | 0077 | 23-03-2024 16u00 | Jongens U17 | VCKB Puurs B | - |
C | 0110 | 23-03-2024 16u30 | VC Smash Lier C | Meisjes U15 B | - |
C | 0100 | 23-03-2024 18u30 | Meisjes U17 A | VC Berlaar (+) | - |
C | 0097 | 24-03-2024 09u30 | Jongens U11 | Mavoc C | - |
C | 0096 | 24-03-2024 09u30 | Meisjes U11 | Geel Zwart Wijnegem | - |
C | 7-12-0022 | 24-03-2024 10u00 | Hellvoc (+) | Jongens U15 B | - |
C | 0132 | 24-03-2024 11u30 | Volmar Ekeren B (+) | Meisjes U17 B | - |
C | 0096 | 24-03-2024 13u00 | Zuidrand Jongens VA C | Jongens U13 | - |
C=Competitie B=Beker V=Vriendschappelijk T=Tornooi CL=Champions League PO=Playoff